"Karnaval Çocuk" ile herkese göre eğlence...

Sosyal medya da oldukça ilgi gören "Salihli'de Bir Anne" adlı sosyal paylaşım sitesinin de kurucusu olan ve şimdi de 'Karnaval çocuk' projesi ile Salihli'nin ilk çocuk karnavalını hayata geçirmeye hazırlanan Tuğçe Buğurcu, dev etkinlik öncesi Sektör Medya'ya özel açıklamalarda bulundu.

Salihlili anneler, 6 Ağustos Salı günü gerçekleştirilecek olan ‘Karnaval çocuk’ projesi ile bir ilke daha kavuşmanın heyecanını yaşıyor.
Başkabahçe Kır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan dev organizasyon, 10:00 - 23:00  saatleri arasında anneler ve çocuklarını buluşturacak.

HERKESE GÖRE EĞLENCE…

Herkese göre eğlence temasıyla gerçekleştirilecek olan karnavalda Salihli halkını bir çok eğlenceli aktivite beklediğini kaydeden Buğurcu “Salihli’de ilk kez gerçekleştirilecek olan karnavalımızda yaratıcı atölye alanları, animasyon ekipleri, balon showları, sihirbaz, jonklör, pandomim ve buble showlar gibi sahne performansları yer alacak. Bir çok markanın da İçin de bulunduğu, tanıtım ve eğlence odaklı karnavalımızın tüm Salihli halkına unutulmaz anılar bırakmasını hedefliyorum”

TUĞÇE BUĞURCU KİMDİR ?

Aslen Çorum doğumlu olan evli bir çocuk annesi Tuğçe Buğurcu, aynı zamanda sağlık personeli. Organizasyon şirketlerin de de uzun yıllardır çözüm ortağı olarak görev yaptı. Şuanda Salihli’de kendisine ait bir şirketi bulunan Buğurcu, aynı zaman da sosyal medyada yoğun bir ilgi gören “Salihli’de Bir Anne” sayfasının da kurucusu.

ÖNCE KARNAVAL ÇOCUK SONRA YENİ PROJELER

Buğurcu “Anne olduktan sonra, Salihli’de anne ve çocuklara dair etkinliklerin kısıtlı olması ile bir arayışa girdim ve Salihli anneleri, anne adayları ve tüm kadınlarla buluşmalar düzenledik. Sonrasında organizasyonu büyütüp daha çok kitleye ulaşmak adına karnaval çocuk projesini hazırlamaya başladım. 6 Ağustos tarihinde Başkabahçe’de gerçekleştirmeyi planladığım ‘ karnaval çocuk ‘ projesini herkese göre eğlence sloganı ile Salihli halkıyla buluşturacağım. Sonrasın da yine anneler ve çocuklara yönelik taslaklarını oluşturduğum projelerim mevcut.”

Web Sürüme Geç >>